Vémola vs. Végh II
Odveta století v EDENU!

Uběhly už čtyři roky od Zápasu století a odpověď na tento proslulý zápas - Odveta století - je konečně tady!

Dvě legendy bojových sportů. Dvě výrazné osobnosti. Dva velikáni svých národů se opět střetnou tváří v tvář v kleci, tentokrát pod širým nebem na historicky největší akci OKTAGON MMA!

Zažijte tuto epickou bitvu na vlastní kůži. Poprvé v historii Českého a Slovenského MMA na fotbalovém stadionu.

Už 8. června v pražském EDENU.

„Nejlepší teaser který kdy OKTAGON
vytvořil!“
-- David, Praha
„Od prvej sekundy mám husiu kožu!“
-- Soňa, Bratislava

Zbývá méně než 20% vstupenek

Během dvou dnů předprodeje jsme překonali hranici 17 000 prodaných vstupenek. Poslední vlnu prodeje jsme spustili 31.1. Neváhejte a zažijte OKTAGON.


Hlasuj a vyhraj
vstupenky do EDENU!

Hlasujte, podpořte svého oblíbeného bojovníka a zároveň si zajistěte možnost vyhrát úžasné ceny. Každý hlas znamená šanci vyhrát 5x2 vstupenky (2x2 v hodnote 3490Kč, 3x2 v hodnote 1990Kč) nebo 10x PPV na tento jedinečný turnaj. Staňte se součástí nezapomenutelného souboje, který zanechá trvalý otisk v historii MMA. Soutěž končí 1.5.2024.

#teamkarlos
#teamattila
0%
0%
Hlasovat
HRDINOVÉ SVÝCH NÁRODŮ
AGE
38
AGE
39
HEIGHT
183 cm
HEIGHT
189 cm
RECORD
36-8-0
RECORD
33-9-2

CESTA K ODVETĚ STOLETÍ

Karty se obrací! Karlos Vémola po těžké porážce poprvé v roli outsidera. Proti němu Attila Végh v roli favorita! Zápas, který opět rozdělí fanoušky na dva tábory.

Dva národy, dva sportovci a dva rivalové! Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh. Podruhé a naposledy proti sobě.

2024
Březen

Poprvé máme příležitost nahlédnout do přípravy obou bojovníků. Dokumentární série CESTA NA EDEN sleduje jejich přípravu k odvetě století.

leden

Zájem fanoušků o Odvetu století je enormní.
Už dvě hodiny po zahájení prodeje zmizelo 15 tisíc vstupenek a do večera se jejich počet vyšplhal dokonce na 17 tisíc.

Předregistrace překonává všechny představy. Odvetu století chce na vlastní oči vidět více než 30 tisíc fanoušků.

2023
prosinec

“Tím, že Karlos prohrál, je to pro mě těžší, než kdyby vyhrál. Já jsem také před prvním zápasem s Vémolou měl za sebou porážku, nikdo mi nevěřil.

Karlos Vémola padl. Roli velkého favorita před zraky O2 areny ve vítězství neproměnil. Pirát Krištofič, jeden ze svěřenců Attily Végha ho v 1. kole knokautoval. Karta se obrací a vidíme stejný scénář jako před Zápasem Století, jen v opačném pořadí.

Odveta století má své oficiální datum. Proběhne 8. června 2024 na stadionu fotbalové Slavie v Edenu. Na největším turnaji v historii Českého a Slovenského MMA.

říjen

Karlos doručuje nejrychlejší KO v historii OKTAGONU. Zápas v Pavolem Langerem ukončuje za pouhých 7 vteřin. Obhajuje titul šampiona polotěžké váhy a bez odkladu vyzývá Atiilu k vysněné odvetě.

květen

Vémola prohrává v dlouho očekávané odvetě s Patrikem Kinclem ve střední váze. Začíná uvažovat o konci kariéry, nicméně má ještě nevyřízené účty s Attilou a o odvetu s ním nechce přijít.

2022
červenec

Karlos dál pokračuje ve své cestě. Od Zápasu století zůstává neporažen a znovu získává pás šampiona - tentokrát v polotěžké váze proti Aleksandaru Iličovi. Attila po celou tuto dobu v MMA nezápasí a věnuje se jiným aktivitám.

zobrazit více

OKTAGON se posouvá do nových výšin, z tenisové Štvanice se přesouvá na ikonický fotbalový stadion EDEN. OKTAGON a Štvanici spojuje sedm nezapomenutelných turnajů a nespočet vzpomínek. Je však na čase posunout se dál a pokořit další hranice. Stadion EDEN s největší kapacitou v zemi a moderním zázemím znamená pro OKTAGON i jeho fanoušky vstup do nové éry.

Kapacita vzroste o téměř 20 000 míst
Celkem dostupných vstupenek 27 000 ks

JEDINEČNÁ UDÁLOST
A NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

Zákulisí zápasu století